امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105977
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لطیفی سخنگوی کمپین جهانی حمایت از غزه امروز (یکشنبه) در نشست خبری کمپین جهانی حمایت ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لطیفی سخنگوی کمپین جهانی حمایت از غزه امروز (یکشنبه) در نشست خبری کمپین جهانی حمایت از غزه و همبستگی کارگران ایران و کارگران فلسطین در محل مجمع عالی نمایندگان کارگران جمهوری اسلامی ایران گفت که خانواده شهدای هسته‌ای و ترور مدیریت کمپین حمایت از مردم غزه را برعهده دارند.

لطیفی افزود: تشکل‌هایی از 50 کشور به این کمپین پیوستند و برنامه‌ریزی لازم برای عضویت 11 میلیون کارگر ایرانی نیز به این کمپین صورت گرفته است.

سخنگوی کمپین جهانی حمایت از مردم غزه اظهار داشت: با کمک جنبش حماس و مسئولان کمپین و مجمع عالی کارگران قرار است که طرح دعوی توسط جامعه کارگری جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی کار به دلیل تخلفات صورت گرفته توسط صهیونیست‌ها علیه کارگران فلسطینی صورت گیرد.

لطیفی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که جنبش حماس از طریق یارگیری خود در بین کشورهای دیگر به اهداف کمپین جهانی حمایت از غزه کمک کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها