امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105979
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
«فیض الله ذکی» سخنگوی تیم تحول و تداوم در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، با اشاره به اینکه روند ابطال آرای دور دوم ...

«فیض الله ذکی» سخنگوی تیم تحول و تداوم در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، با اشاره به اینکه روند ابطال آرای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فردا بعد از ظهر آغاز و روند بازشماری آرای صندوق‎های عادی پایان خواهد یافت، اظهار داشت: احتمال و امید برای پایان یافتن سریع بازشماری آرا افزایش یافته است.

وی همچنین گفت: کرزی در دیداری که امروز با 2 کاندیدای دور دوم انتخابات افغانستان در کاخ ریاست جمهوری این کشور داشت، بر تسریع بازشماری آراء و برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری افغانستان در تاریخ 11 شهریور، تاکید کرد.

وی افزود: در این دیدار که معاونان رئیس نیز حضور داشتند، 2 کاندیدای ریاست جمهوری نیز از اراده خود برای کمک به پایان روند بازشماری آرا خبر دادند.

روز گذشته نیز رئیس جمهوری افغانستان در ملاقات با «یان کوبیش» فرستاده ویژه سازمان ملل متحد گفته بود که مراسم تحلیف رئیس جمهوری جدید باید تا کمتر از 10 روز دیگر(11 شهریور) برگزار شود.
انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها