امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105986
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قدس اشغالی، حمله موشکی ظهر امروز یک‌شنبه گروه‌های مقاومت فلسطینی به شهرک‌هایی که با نوار غزه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قدس اشغالی، حمله موشکی ظهر امروز یک‌شنبه گروه‌های مقاومت فلسطینی به شهرک‌هایی که با نوار غزه هم مرز هستند، زخمی شدن 5 صهیونیست را موجب شد.

پایگاه خبری صهیونیستی «والا» ضمن اعلام این خبر، اعلام کرد که حال 3 نفر از این زخمی‌ها به دلیل شدت جراحات وارده، وخیم گزارش شده است.

این پایگاه خبری صهیونیستی در ادامه توضیح داد که موشک‌های ظهر امروز مقاومت فلسطینی به شورای شهرک «حوف اشکلون» اصابت کرده است.

گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یک‌شنبه شهرک «نیریم» را با 6 موشک C8k  و 4 موشک 107، پایگاه الکامیرا را با 3 خمپاره عیار 120، اشدود را با 4 موشک گراد، پایگاه زیکیم را با 4 موشک 107 و شهرک کیسوفیم را با یک موشک 107 گلوله باران کرد.

همچنین این گردان‌ها گلوله باران منطقه یادبود در شرق بیت حانون با 6 خمپاره عیار سنگین و شهرک بئیری با 4 موشک 107، ناحل عوز را با 3 خمپاره، پایگاه صوفا را با 3 خمپاره و شهر بئر السبع را با دو موشک گراد هدف قرار داد.

از سوی دیگر گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس نیز تجمعات نظامی صهیونیست‌ها در نقطه ایرز را با 13 خمپاره و پایگاه نظامی رعیم را با 2 موشک گراد و فرودگاه بن گورین با یک موشک  M75، شهرک مفلاسیم را با 5 موشک قسام و شهر اشدود را با 2 موشک گراد هدف گرفت.

این گردان‌ها همچنین مسئولیت گلوله باران شهرک کفار عزه را با 3 خمپاره عیار 120 و 5 موشک 107 و شهرک بئیری را با 2 موشک 107 و نقطه نظامی کیسوفیم را با 2 خمپاره عیار سنگین برعهده گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها