امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105987
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار طالبی فرمانده بسیج کارگری کشور امروز ( یکشنبه) در نشست خبری کمپین جهانی حمایت ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار طالبی فرمانده بسیج کارگری کشور امروز ( یکشنبه) در نشست خبری کمپین جهانی حمایت از غزه و همبستگی کارگران ایرانی با کارگران فلسطین، با اشاره به اینکه غزه امروز پایتخت بیداری جهان است، گفت: غزه اراده کرده بار بیداری انسان مدرن را با تحمل آواره شدن مردم بی دفاع و کشته شدن زنان و کودکان و ... به تنهایی به دوش کشد تا عرق شرم و خجالت را بر پیشانی انسان غرق در لذات و شهوات بنشاند.

طالبی با بیان اینکه غزه امروز به پایتخت ایمان و صبر در جهان اسلام تبدیل شده که گوی سبقت را از مدعیان ربوده است، افزود: مردم غزه سال‌های سال محاصره و تحریم فلج‌کننده را با استقامت و استعانت از خداوند تحمل کردند، اما ذره‌ای از آرمان استقلال طلبی و آزادیخواهی خود دست نکشیدند.

فرمانده بسیج کارگری کشور عنوان کرد: مردم مقاوم غزه در واقع آبروی مومنین در پیشگاه خداوند متعال را خریدند و خاطرات مجاهدت‌های صبورانه و مومنانه شهدای صدر اسلام را در قرن حاضر زنده کردند.

طالبی تصریح کرد: جنگ غزه اثبات کرد تنها مذاکراتی که ریشه در مقاومت جانانه و صبورانه داشته باشد امکان چانه‌زنی و تحمیل خواسته‌ها و محقق شدن مطالبات حداکثری را میسر می‌کند و استقامت مردم غزه در برابر محاصره و تحریم و جنگ اثبات کرد که مقاومت شرط لازم مذاکرات است و بدون آن ورود به مذاکره با مستکبر آب در هاون کوبیدن است، البته این نوع مقاومت هزینه هم دارد و بدون تحمل سختی‌ها و رنج‌ها و ملامت‌ها محقق نخواهد شد.

فرمانده بسیج کارگری کشور افزود: جنگ غزه اثبات کرد آمریکا همان اسرائیل است اسرائیل همان آمریکا و هر چقدر که عده‌ای تلاش کنند چهره کدخدا را بزک کنند و کدخدا را مصلح نشان دهند، ظاهرا دم خروس از پشت کدخدا بیرون می‌زند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها