امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۱۳:۵۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1060
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 250
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس اعلام کرد که کلیات لایحه بودجه سال 1392 کل‌کشور در جلسه علنی فردای خانه ملت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این جلسه، طبق ماده 112 آیین‌نامه داخلی، در ابتدا سخنگوی کمیسیون گزارش خود را ارائه می‌دهد، سپس حداکثر 10 نفر از نمایندگان به عنوان مخالف گزارش کمیسیون و 10 نفر از وکلای ملت نیز به عنوان موافق گزارش کمیسیون به ترتیب یک نفر مخالف و یک نفر موافق هر کدام حداکثر 10 دقیقه صحبت می‌کنند. پس از آن نماینده دولت به مدت 20 دقیقه و در پایان، سخنگوی کمیسیون صحبت می‌کند. مجموع زمان صحبت سخنگوی کمیسیون 30 دقیقه خواهد بود.

این عضو هیئت رئیسه مجلس در خاتمه تصریح کرد: در پایان و پس از اتمام سخنرانی موافقان و مخالفان، اصل کلیات بودجه 92 به رأی مجلس گذاشته می‌شود.

به گزارش فارس، اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 92 در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته خود با 22 رأی موافق و 22 رأی مخالف از مجموع 44 آرای مأخوذه، کلیات بودجه را رد کرد و به تصویب نرساند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها