امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106003
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مایک راجرز» رئیس کمیسیون اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه گفت اعضای داعش تنها یک بلیط هواپیما ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مایک راجرز» رئیس کمیسیون اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه گفت اعضای داعش تنها یک بلیط هواپیما و یک پرواز تا رسیدن به سواحل آمریکا فاصله دارند.

وی که با شبکه ان‌بی‌سی گفت‌وگو می‌کرد، افزود: «یکی از مشکلات ادامه‌دار دو سال اخیر، جذب اتباع اروپا و حتی انگلیس و آمریکا به این گروه بوده است. افرادی که به این گروه می‌پیوندند، استراتژی و ایدئولوژی داعش را استراتژی و ایدئولوژی پیروز می‌دانند و همین مطلب، این گروه را بسیار خطرناک می‌کند.»

«راجر» با اشاره به گزارش‌های سازمان‌های اطلاعاتی کشورش مبنی بر عزم اعضای داعش برای حمله به آمریکا و با ابراز نگرانی از وجود هزاران تبعه اروپایی و آمریکایی در صفوف این گروه تروریستی گفت:‌ «اعضای داعش می‌گویند که ما نیروهای زیادی داریم که می‌توانند با پاسپورت‌های خود به اروپا و سپس بدون تقاضای اخذ ویزا به آمریکا بیایند. ما تنها می‌توانیم در پلکان هواپیما مسافران ورودی به آمریکا را کنترل کنیم و مطمئناً این کافی نخواهد بود.»

وی در انتها به گزارش‌های دولت اوباما مبنی بر عضویت 2 هزار شهروند غربی در داعش اشاره کرد و گفت: «سازمان‌های اطلاعاتی ارقام بسیار بالاتری را گزارش می‌دهند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها