امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106004
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز نیروهای مقاومت حملات گسترده‌ای را به مناطق مختلف فلسطین اشغالی انجام دادند و با شلیک بیش از 100 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز نیروهای مقاومت حملات گسترده‌ای را به مناطق مختلف فلسطین اشغالی انجام دادند و با شلیک بیش از 100 موشک روز سختی را برای صهیونیست‌ها به ویژه در شهرهای اطراف غزه از جمله اشدود، اشکلون و بئر سبع در جنوب فلسطین اشغالی رقم زدند.

همچنین پایگاه نظامی زیکیم هم چندین بار موشک باران شد و در همین زمینه خبرنگار اسرائیلی در صفحه توئیتر خود نوشت که صدای آژیرهای خطر در اطراف غزه لحظه‌ای خاموش نشده است.

از سوی دیگر امروز بار دیگر دو شهرک صهیونیست نشین «سدوت نقب» و «شعار نقب» موشک باران شدند و این درحالی است که شب گذشته هم این شهرک‌ها هدف موشک‌های مقاومت قرار گرفتند که البته در این حملات رئیس ستاد مشترکت ارتش اسرائیل جان سالم به در برد.

امروز موشک‌های میان برد مقاومت نیز از جمله ام -75 و جی- 80 هم در چندین نوبت شهرهای واقع در شمال و مرکز فلسطین اشغالی از جمله دیمونا، قدس و تل‌آویو را هدف قرار دادند.

این درحالی است که امروز صهیونیست‌ها نیز حملات هوایی متعددی به نوار غزه داشتند که بنابر اعلام وزارت بهداشت غزه 16 نفر شهید و 54 تن نیز زخمی شدند.

از سوی دیگر رسانه‌های صهیونیستی بارها از قول منابع امنیتی و نظامی در این رژیم مدعی شدند که ارتش بار دیگر گزینه حمله زمینی را مورد بررسی قرار داده و به دنبال حمله‌ای گسترده است تا شاید با عملیات روانی و ایجاد رعب از آغاز عملیات زمینی نیروهای مقاومت را به وحشت بیاندازند و موشک اندازی را متوقف کنند.

موشک اندازی‌های نیروهای مقاومت در حالی است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ابتدای جنگ مدعی شده بود که هدفش از آغاز عملیات علیه غزه(در 17 تیرماه) توقف شلیک موشک‌های مقاومت است ولی نه تنها پس از گذشت یک ماه و نیم این موشک‌ باران متوقف نشده بلکه تشدید هم شده است به طوری که تنها در دو روز گذشته نزدیک به 200 موشک به سوی صهیوینست‌ها شلیک شد.

در هیمن زمینه دیروز یک افسر اطلاعاتی اسرائیلی به روزنامه ها‌رتص خبر داد که تاکنون تنها 30 درصد از ذخایر موشکی مقاومت بکار گرفته شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها