امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106005
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
«احمد عبد العال»، نماینده سابق پارلمان مصر در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره ضمن محکوم کردن تشدید حملات صهیونیستی ...

«احمد عبد العال»، نماینده سابق پارلمان مصر در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره ضمن محکوم کردن تشدید حملات صهیونیستی علیه فلسطینیان نوار غزه خواستار تقدیم پرونده‌ای مشترک از سوی کشورهای اسلامی در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی علیه بی‌گناهان نوار غزه شد.

عبد العال همچنین خواستار محاکمه «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان جنایتکار جنگی شد و تاکید کرد که کشورهای اسلامی باید موضعی متحد و یکپارچه در قبال رژیم صهیونیستی به عنوان موجودیتی تروریستی اتخاذ کنند.

وی ضمن انتقاد از کشتارهای صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی و عدم بیرون راندن سفرای صهیونیستی از خاک کشورهای عربی، این سکوت را نشانه همراهی اعراب با رژیم صهیونیستی و خیانت به قضیه فلسطینی از سوی آنان دانست.

عبد العال در پایان به این نکته اشارهکرد مه موفقیت مقاومت و ایستادگی آن در برابر تجاوزات صهیونیستی، دشمن اشغالگر را به وحشت انداخته و بر قدرت موضع فلسطینیان می‌‌افزاید.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها