امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106025
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
بیژن عباسی‌خزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با وجود پلمپ ساختمان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، دهمین جشنواره کشوری ...

بیژن عباسی‌خزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با وجود پلمپ ساختمان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه، دهمین جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی در هر صورت برگزار می‌شود.

دبیر دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطر نشان کرد: تا لحظاتی دیگر جلسه‌ای با حضور مراجع قانونی و مسئولان مربوطه برگزار می‌شود و تلاش می‌کنیم تا این مشکل برطرف شود.

عباسی‌خزایی ادامه داد: با رایزنی‌های صورت گرفته با مراجع قانونی امیدواریم با احترام به اقدامات قرآنی و فرهنگی، درصدد سازش و تعامل برآیند.

وی با بیان اینکه این جلسه تا لحظاتی دیگر برگزار می‌شود، تأکید کرد: در این جلسه تلاش می‌کنیم که مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) را قانع کنیم که پلمپ این ساختمان دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه را باز کنند.

دبیر دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: در صورتی که موفق به این کار نیز نشویم در هر صورت دهمین جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌شود.

وی افزود: در صورتی که تعامل در این جلسه نتیجه‌بخش نباشد، دبیرخانه را به سرعت به مکان دیگری انتقال خواهیم داد، اما زمان جشنواره مذکور به قوت خود باقی است.

به گفته عباسی‌خزایی، مکان احتمالی برای انتقال دبیرخانه جشنواره به آنجا در نظر گرفته شده و موضوعات پیش آمده هیچ تأثیری در برگزاری جشنواره فوق نخواهد داشت.

این مسئول به برگزاری این جشنواره در 10 تا 13 شهریور ماه امسال در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این جشنواره در 6 بخش کتبی، شفاهی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری برای دانشجویان و در سه بخش شامل کتبی، شفاهی و مقاله برای مدرسان و کارکنان برگزار می‌شود.

عباسی‌خزایی بیان داشت: این جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری انجام می‌شود که در مرحله استانی 9 هزار نفر از سراسر کشور از جمله 600 نفر از استان کرمانشاه ثبت‌نام کرده بودند که در نهایت 272 نفر به مرحله دوم راه یافتند.

دبیر دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزیده شدن 451 اثر در دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: بیشترین آثار ارسالی به جشنواره مربوط به استان تهران است.

به گفته وی، از بیش از 44 داور برای قضاوت در مورد آثار استفاده شده و مرحله کشوری نیز با حضور داوران بین‌المللی و رؤسای تمامی دانشگاه‌های علمی کاربردی سراسر کشور برگزار می‌شود.

عباسی‌خزایی مکان برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره را تالار بعثت شهر کرمانشاه اعلام کرد و بیان داشت: 32 اثر در بخش فناوری، 175 اثر در بخش هنری، 75 اثر مربوط به آثار ادبی و 163 مقاله به این جشنواره ارسال شده است.
انتهای پیام/2700/الف40/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها