امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106035
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
آرشام خرسندپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از برگزاری بیست و هشتمین جشنواره بین‌اللملی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در کرمانشاه ...

آرشام خرسندپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از برگزاری بیست و هشتمین جشنواره بین‌اللملی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در کرمانشاه هم‌زمان با 21 استان کشور خبر داد.

وی زمان برگزاری این جشنواره را 14 الی 17 مهرماه امسال اعلام کرد و افزود: این جشنواره در دو بخش نمایش فیلم‌های ایرانی و جنبی شامل فیلم‌نامه‌نویسی با عنوان پروانه‌ها و ایستگاه تهیه فیلم کوتاه است.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری این جشنواره در سینما فرهنگ شهر کرمانشاه، بیان داشت: در جشنواره فوق حدود 10 تا 15 فیلم داخلی به روی پرده نقره‌ای می‌رود.

خرسندپور شناخت مؤلفه‌های ذاتی سینمای کودک و نوجوان با محتوای، مبانی و ارزش‌های بومی و تعلیم و تربیت دینی را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

به گفته وی، ایستگاه فیلم‌سازی تولید فیلم‌های کوتاه توسط کودکان و نوجوانان در جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان با هدف، ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان برای ساخت و تولید فیلم‌های کوتاه، بروز خلاقیت‌های فردی و توجه به استعدادهای درخشان در استان‌های کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/2700/الف20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار