امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106038
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست مطبوعاتی فرج الله سلحشور کارگردان سینما و تلویزیون با عنوان (نقش هنر در مقابله با صهیونیست) امروز در ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست مطبوعاتی فرج الله سلحشور کارگردان سینما و تلویزیون با عنوان (نقش هنر در مقابله با صهیونیست) امروز در دفتر تبیان فیلم برگزار می‌شود.

احتمالا فرج الله سلحشور در این نشست مطبوعاتی علاوه بر بررسی موضوع فوق پایان نگارش فیلمنامه سریال «موسی» (ع) را اعلام و شماره حسابی را برای جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت این سریال تاریخی مذهبی اعلام خواهد کرد.

این در حالی است که سلحشور در آخرین گفت و گوی خود با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از وقوع این اتفاق در آینده‌ای نزدیک خبر داده بود.
 
فرج الله سلحشور کارگردان سریال «یوسف پیامبر» (ع) چندی پیش از عدم حمایت ارگان‌ها و دستگاه‌ها برای ساخت سریالی درباره زندگینامه حضرت موسی (ع) ابراز نارضایتی کرده بود.

وی در بخشی از گفت و گوی صریح خود با خبرنگار سینمایی فارس اعلام کرده بود که: «من راهی برایم باقی نمانده است جز اینکه از مردم بخواهم که اگر به من اعتماد دارند و کارهای قبلی من مورد قبولشان بوده است و اگر فکر می‌کنید کارهای من برای خانواده و خودتان مفید است، کمک کنید تا من این سریال را بسازم.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها