امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106040
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 97
جواد جانثاری کارگردان سینما و تئاتر اصفهان در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان عمده مشکل تئاتر اصفهان را ضعف‌های مدیریتی و وجود رانت و تبعیض در ...

جواد جانثاری کارگردان سینما و تئاتر اصفهان در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان عمده مشکل تئاتر اصفهان را ضعف‌های مدیریتی و وجود رانت و تبعیض در صدور مجوز اجرای تئاتر دانست و تصریح کرد: عده‌ای با تشکیل گروه‌های تئاتر و قرار گرفتن در پشت میزهای ارشاد راه را برای فعالیت دیگران بسته‌اند و تنها به گروه‌های نمایشی وابسته به خودشان اهمیت می‌دهند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: افرادی که در سمت‌های مدیریتی قرار گرفته‌اند تنها به گروه‌های خاص اجازه فعالیت می‌دهند و افرادی که مدیریت تئاتر را به عهده دارند یا باید با مدیریت صحیح در راستای ارتقاء و بالا بردن سطح هنرهای نمایشی اصفهان تلاش کنند یا اینکه از مدیریت خود استعفاء بدهند و اجازه بدهند که مسئولان کارآمد و توانا به اداره و مدیریت تئاتر اصفهان بپردازند.

کارگردان سینما و تئاتر اصفهان ضمن تصریح بر ضعف‌های موجود در فضای تئاتر و نمایش اصفهان گفت: در کنار مشکلاتی که در مدیریت تئاتر اصفهان وجود دارد تبدیل شدن فضای کاری و همکاری به یک فضای ناسالم رقابتی از دیگر مشکلاتی است که در تئاتر اصفهان وجود دارد.

وی رقابت سالم را راهی برای تعالی و پیشرفت تئاتر ذکر کرد و افزود: اگر به‌جای تقابل و درگیری و ایجاد فضای رقابتی ناسالم از رقابت سالم و تعامل و همکاری برخوردار بودیم به‌جای اینکه شاهد رکود و افول تئاتر و هنرهای نمایشی در اصفهان باشیم امروزه شاهد رشد و پیشرفت تئاتر اصفهان بودیم.
انتهای پیام/2301/صا20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها