امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106041
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با حکم معاون رییس رسانه ملی در امور سیما و رییس جشنواره جام جم، اعضای شورای عالی سیاستگذاری و ستاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با حکم معاون رییس رسانه ملی در امور سیما و رییس جشنواره جام جم، اعضای شورای عالی سیاستگذاری و ستاد برگزاری چهارمین جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم سیما، منصوب و این ستاد کار خود را آغاز کرد.

بنا بر این گزارش، دارابی در احکام جداگانه‌ای مهدی فرجی ( مدیر شبکه یک)، مجید زین العابدین (مدیر شبکه سه سیما)، حسن اسلامی مهر ( مشاور عالی معاون و مدیرکل آموزش و پژوهش سیما)، محمد امین توکلی زاده (مدیر کل اداری و مالی سیما)، علی‌اصغر داودآبادی (مدیرکل اطلاعات و برنامه ریزی و سرپرست اداره کل طرح و برنامه و نظارت)، دکتر تاجبخش فنائیان ( مدیر کل نمایش سیما) و امیر محمدی را به عنوان اعضای شورای عالی سیاستگذاری جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم منصوب کرد.

انتخاب آثار برتر ، برگزاری جشنواره در بخش‌های اجرایی، مراسم افتتاحیه و اختتامیه، داوری آثار واصله بخشی از وظایف این ستاد است.

جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم سیما، سالانه به بررسی و داوری آثار تولید و پخش شده در معاونت سیمای رسانه ملی می‌پردازند و بهترین آثار را در هر بخش معرفی می کند. باتوجه به کثرت ساختارها و موضوعات برنامه های تلویزیونی، هر سال برخی از ساختارها و موضوعات بررسی و داوری می‌شوند که بر این اساس بررسی آثار با ساختارهای مستند و پویانمایی دوسالانه برگزار می شود.

چهارمین جشنواره بین المللی جام جم 27 دی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها