امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106046
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد احسانی ضمن حضور در پشت صحنه »شکاف» و با دست اندکاران و عوامل این اثر سینمایی گفت و گو کرد و با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد احسانی ضمن حضور در پشت صحنه »شکاف» و با دست اندکاران و عوامل این اثر سینمایی گفت و گو کرد و با اشاره به حجم زیاد در خواست کارگردانان اول در ابتدای سال 93 نسبت به این حضور گرم و پر انرژی جوانان اظهار امیدواری کرد و گفت:  یکی از سیاست های سازمان سینمایی در کنار هم قرار دادن شور و خلاقیت جوانی و تجربه های افراد حرفه ای برای تولید آثار ارزشمند هنری است.

در ادامه، کیارش اسدزاده کارگردان فیلم "شکاف" نیزبا اشاره به چگونگی فیلمبرداری و روند تولید کار خود از حضور و حمایت سازمان سینمایی از نیروهای جوان تشکر کرد.

بابک حمیدیان بازیگر اصلی این اثر نیز با اشاره به تجربه خود در زمینه بازی با کارگردانان بزرگ کشور، کارکردن با نیروهای جوان را بسیار لذت بخش دانست؛ همچنین حضور مدیران سینمایی کشور و حمایت آنان را از جوانان به عنوان پدران معنوی این حوزه مغتنم دانست. فیلمبرداری این فیلم هم اکنون در یکی از مناطق شمال شهر ادامه دارد.

فیلم "شکاف" دومین اثر کیارش اسدزاده به تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی است که در آن بابک حمیدیان، هانیه توسلی ،پارسا پیروزفر و سحر دولتشاهی بازی دارند.

"شکاف" روایت قصه  زوجی جوان است که ناخواسته برای مدت کوتاهی از فرزند دوست خود نگهداری می‌کنند. حادثه‌ای برای کودک باعث می شود و زندگی این زوج به بحران کشیده شود.
انتهای پیام/ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار