امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106051
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با پایان مهلت ثبت نام در بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان 532 هنرمند جوان با ارسال دوهزار و 572 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با پایان مهلت ثبت نام در بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان 532 هنرمند جوان با ارسال دوهزار و 572 اثر در جشنواره ثبت نام کردند. در این دوره 576 اثر در رشته عکاسی، 488 اثر نقاشی، 389 اثر تصویرسازی، 355 پوستر، 345 اثر طراحی، 136 اثر کاریکاتور، 103 اثر خوشنویسی، 92 اثر حجم و 88 اثر نگارگری به دبیرخانه جشنواره رسیده است که هیئت انتخاب براساس آثار، هنرمندان منتخب را برای حضور در جشنواره انتخاب می‌کند.

بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان مانند دوره‌های قبل به صورت کارگاهی برگزار می‌شود و جوانان هنرمند در کارگاه‌های هر یک از رشته‌ها با تولید اثر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

جمشید حقیقت‌شناس، معصومه مظفری و جواد نوبهار در رشته نقاشی و مهرداد خطایی، رضا افسری و احمد مرشدلو در رشته طراحی داوری بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی را برعهده دارند و محمدحسین عطارچیان، احمد محمدپور و صفر گالشی داوران خوشنویسی و مهرالزمان فخار زاده منفرد، محمد مرادی و عبدالله محرمی داوران نگارگری بیست و یکمین جشنواره تجسمی جوانان هستند.

اسماعیل عباسی، فرهاد سلیمانی و مسعود زنده روح کرمانی در رشته عکاسی و بهرام عظیمی، جمال حمتی و بهمن عبدی در رشته کاریکاتور داوری بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی را برعهده دارند.

در رشته پوستر ابراهیم حقیقی، کوروش قاضی مرادی و حسین نوروزی در رشته پوستر، طاهر شیخ الحکمایی، کوروش گلناری و جعفر نجیبی در رشته حجم و در رشته تصویرسازی محمد علی بنی اسدی، اکبر نیکان پور و فرشید شفیعی داور بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان هستند.

بیست و یکمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر نیمه دوم شهریور امسال در اردبیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها