امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106068
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۴
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه الوطن، «فیصل مقداد» معاون وزیر امور خارجه سوریه از جنگ این کشور علیه گروهک‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه الوطن، «فیصل مقداد» معاون وزیر امور خارجه سوریه از جنگ این کشور علیه گروهک‌های تروریستی مسلح برای حفظ حاکمیت و استقلال خود خبر داد.

این مقام سوری در جریان گردهمایی اتحادیه زنان به مناسبت هفتادمین سالگر تاسیس این نهاد گفت: من در برابر هر مادر و خواهری که عزیز خود را در جنگ سوریه از دست داده‌اند، سر تعظیم فرود می‌آورم.

معاون وزیر خارجه سوریه ادامه داد: آنچه بهار عربی نام داشت به فاجعه عربی و ننگ و عار حقیقی در تاریخ  معاصر عرب تبدیل شده است.

مقداد تصریح کرد: نامهایی که برای بهار عربی به کار رفته است، از سوی غرب صورت گرفته و طرحی برای سیطره بر عقل و اندیشه ماست.

وی تاکید کرد که سخنرانی «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه بر پیروزی حتمی علیه تروریست تکیه داشت.

معاون وزیر خارجه سوریه با طرح پرسش مبنی بر اینکه چرا آنان که خود را «جهادگر» می‌نامند برای دفاع از غزه و یاری رساندن به ساکنان آن نمی شتابند گفت: آنها می‌گویند که اسرائیل یکی از امارتهای ماست و با این رژیم همزیستی دارند.

مقداد با اشاره به اینکه از آغاز بحران، اردوگاه‌های پناهندگان فلسطینی در سوریه مورد هدف گروه‌های تروریستی بود و همه آنها را از بین بردند، گفت: نمی‌توان مسئله فلسطین را از آنچه در سوریه رخ می‌دهد، جدا کرد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها