امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106076
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۴
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوم شهریور هر سال آغاز هفته دولت است که روز پایانى آن سالروز شهادت محمد على رجایى، ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوم شهریور هر سال آغاز هفته دولت است که روز پایانى آن سالروز شهادت محمد على رجایى، رئِس جمهور و محمد جواد باهنر نخست وزیر وقت جمهوری اسلامی ایران در سال 1360 است.

شهیدان رجایى و باهنر تشکیل‌دهندگان نخستین دولت ایران پس از یکدست شدن جمهورى اسلامى ایران که پس از خروج دولتمردان عصر حکومت موقت و دولت ابوالحسن بنى‌صدر استقرار یافت، از این جهت دولت رجایى و باهنر آغاز عصر تازه جمهورى اسلامى بشمار می‌رود.

حسن روحانی به عنوان یازدهمین رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران روی کار آمد و پس از رأی اعتماد از سوی مجلس دولت خود را تشکیل داد. به مناسبت هفته دولت گفت‌وگوهایی را با وزراء و معاونان رئیس‌جمهور پیرامون یک‌سالگی دولت انجام داده‌ایم که این گفت‌وگو‌ها همراه با برخی از اقدامات مهم وزارتخانه و معاونت‌های دولت یازدهم در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; منتشر می‌شود.

*نمره دولت 16 است

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دولت یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این سؤال که چه نمره‌ای به فعالیت دولت در طول یک سال فعالیت آن می‌دهید، گفت: به نظر من نمره دولت بین 16 تا 17 از بیست خواهد بود.

وی افزود: عملکرد دولت تا هشتاد درصد در حوزه‌های گوناگون موفقیت‌آمیز بوده است.

*نگاهی به برخی اقدامات وزارت نفت

از فعالیت‌های وزارت نفت در طول دوران دولت یازدهم می‌توان به تسریع در توسعه مناطق مختلف پارس جنوبی اشاره کرد.

همچنین افزایش توسعه ظرفیت تولید نفت کشور و تولید صیانتی از مخازن نفت جزو اقدامات دیگر دولت تدبیر و امید در حوزه نفت و انرژی بوده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار