امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10609
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 167
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن روحانی که صبح امروز یکشنبه در دیدار جمعی از آذری‌های مقیم تهران سخن می گفت، ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن روحانی که صبح امروز یکشنبه در دیدار جمعی از آذری‌های مقیم تهران سخن می گفت، تأکید کرد: برای پویایی و پایایی نظام سیاسی کشور باید رقابت سیاسی واقعی و صحیح را گسترش داد.

وی حضور در عرصه انتخابات را از وظایف هر ایرانی دانست و افزود: همه ما باید برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت کنیم.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک اظهار داشت: مسلماً بی تفاوت بودن نسبت به مسأله انتخابات و تشویق مردم به رأی ندادن هدفی است که دشمنان نظام همیشه در پی آن بوده و هستند.

روحانی تصریح کرد: در چنین شرایط حساسی همه ما باید کدورت‌ها و گلایه‌ها را کنار بگذاریم و به جای نفی و تخریب یکدیگر، گفت‌وگو و نقد سازنده و مفید را حاکم کنیم تا کشور به سمت آبادانی پیش رود.

وی با بیان اینکه شکایت از یکدیگر تنها مشکلات را افزایش داده و مردم را مأیوس و ناامید می کند، ادامه داد: وظیفه ما در شرایط حاضر امید دادن به مردم است اما نباید وعده‌های واهی به ناامیدی منتهی شود.

کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم در بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: دولت تدبیر و امید یک دولت فراجناحی است و از همه سلیقه‌ها برای اداره و مدیریت کشور استفاده خواهد کرد.

روحانی افزود: با یک جناح نمی توان کشور را اداره کرد و ساماندهی عملکردهای ما ممکن نخواهد بود؛ مگر با استفاده از مدیران با تجربه و نخبگان حتی اگر سلیقه حزبی آنها مغایر با دولت باشد.

وی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های پیش روی کشور را تغییر و ساماندهی وضعیت اقتصادی دانست و متذکر شد: برای تحقق عدالت نیاز به اقتصادی کارآمد داریم.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک اظهار داشت: تنها راه نجات اقتصاد از وضعیت کنونی افزایش روند تولید و حمایت از تولیدکنندگان است و در این زمینه دولت باید تنها نقش حامی و تسهیل کننده را ایفا و از دخالت و تصدی گری پرهیز کند.

روحانی در پایان تأکید کرد که «افزایش تولید علاوه بر اشتغال زایی و افزایش رفاه اجتماعی می تواند تورم را نیز کنترل کند».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار