امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۰۱:۴۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10610
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریاداردوم سیاوش جره معاون عملیات این نیرو با اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریاداردوم سیاوش جره معاون عملیات این نیرو با اعلام این خبر گفت: یک فروند لنچ به نام ابوذر در 30 مایلی جنوب غرب بندر کنارک به دلیل بروز حریق در قسمت موتورخانه دچار حادثه شده و درخواست کمک کرد.

وی افزود: به محض وصول خبر و با توجه به اضطراری بودن وضعیت لنچ، ناو جمهوری اسلامی ایران چیرو در کوتاه ترین زمان به منظور امدادرسانی، از منطقه سوم دریایی به مقصد موقعیت لنچ ابوذر اعزام شد.

دریاداردوم جره تصریح کرد: کارکنان نیروی دریایی ارتش پس از حضور در موقعیت این لنچ، با درایت و عملکرد به موقع توانستند مجموع 9 نفر خدمه آن را نجات دهند.

معاون عملیات نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه لنچ ابوذر بر اثر شدت حریق در قسمت خن (بخش زیرین موتورخانه) و سرایت به کل لنچ بطور کامل سوخته بود، تصریح کرد: کلیه خدمه لنچ را پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به شناور اداره بنادر و کشتیرانی تحویل دادیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها