امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10612
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 92
احمد آریایی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره در پیش رو بودن انتخابات در 24 خرداد، خواستار انتخاب افراد اصلح چه در انتخابات ...

احمد آریایی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره در پیش رو بودن انتخابات در 24 خرداد، خواستار انتخاب افراد اصلح چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه شوراها شد و اظهار داشت: اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کمتر از ریاست جمهوری نیست به همین دلیل باید با شناخت کامل نسبت به انتخاب افراد اقدام شود.

وی با بیان اینکه شوراها نیازمند افرادی کاردان و اهل عمل هستند، گفت: ساختار شورا باید به گونه‌ای باشد که افرادی از تخصص‌های مختلف در آن حضور داشته باشند، پس باید به این مهم نیز توجه کافی شود.

*خدمت‌رسانی به مردم جزو اولویت‌ها باشد

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم و پیگیر منافع آنها بودن را از دیگر شاخص‌های مورد توجه دانست و ادامه داد: صرف حرف زدن و شعار دادن راهگشا نخواهد بود بلکه باید افرادی را برگزینیم که در مقام عمل پیشتاز و پیشگام باشند.

*ساده‌زیست‌ها را انتخاب کنیم

وی انتخاب افراد ساده‌زیست و مردم‌دار را از دیگر موضوعات قابل توجه عنوان کرد و ابراز داشت: ولایت‌پذیری در عمل، دوری کردن از تملق و برخورداری از برنامه منظم و منسجم از دیگر ویژگی‌هایی است که می‌تواند ما را در انتخاب اعضای موفق شورا یاری‌رسان باشد.

آریایی‌نژاد با بیان اینکه کاندیداها باید قومیت‌گرایی، حزب‌بازی و تعصب‌ کور نداشته باشند، ادامه داد: اگر کسی دارای چنین ویژگی‌هایی باشد به طور قطع نمی‌تواند وظیفه خود که همان خدمت‌رسانی به مردم است را انجام دهد.

*مراقبت از بیت‌المال مد نظر باشد

 وی مراقبت از بیت‌المال را یکی دیگر از ویژگی‌های یک فرد اصلح برشمرد و عنوان داشت: برخی آن قدر راحت از بیت‌المال بذل و بخشش می‌کنند که حتی مال خودشان را هم چنین بذل و بخشش نمی‌کنند، پس نباید به چنین افرادی رأی داد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعضی کاندیداها نیز برای اثبات خود دیگران را نفی می‌کنند در صورتی که نفی دیگران نمی‌تواند دلیلی بر کارآمدی آنان باشد بلکه باید تنها برنامه‌های خود را عنوان کرده و از آن سخن بگویند.

وی در پایان سخنانش خواستار توزیع امکانات به صورت عادلانه شد و گفت: باید کسانی را انتخاب کنیم که نسبت به توزیع عادلانه امکانات در نقاط مختلف جامعه به ویژه در مناطق محروم بی‌تفاوت نباشند.
انتهای پیام/89002/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها