امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106120
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید حمید صدرالسادات در خصوص مهلت افرادی که به سن مشمولیت رسیده اند، گفت: کسانی که ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید حمید صدرالسادات در خصوص مهلت افرادی که به سن مشمولیت رسیده اند، گفت: کسانی که وارد سن مشمولیت می شوند اگر حین تحصیل باشند، براساس قانون، یک سال پس از فارغ التحصیلی برای ادامه تحصیل یا اعزام به خدمت، مهلت دارند.

وی افزود: به عنوان مثال افرادی که مهر ماه سال 92 فارغ التحصیل شده اند تا ابتدای مهرماه امسال فرصت دارند تا درخواست خود را در مراکز پلیس+10 ثبت کنند در غیراین صورت غیبت کرده اند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، تصریح کرد: غیبت کمتر از 3 ماه، 3 ماه و بیشتر از آن، 6 ماه اضافه خدمت به دنبال دارد.

صدرالسادات با اشاره به اینکه، قانون برای مشمولانی که در دانشگاه ها تحصیل می کنند، زمانی را برای معافیت تحصیلی تعیین کرده است، افزود: در مقطع لیسانس، به فرد اجازه داده شده تا 5 سال تحصیل کند و در قانون پیش بینی شده درصورتی که در این مدت، تحصیلاتش به اتمام نرسید باید پس از اخذ درخواست کمیسیون موارد خاص دانشگاه به سازمان وظیفه عمومی مراجعه کرده تا ادامه تحصیل خود را یک سال تمدید کنند.

این مقام انتظامی یادآور شد: به دنبال آن هستیم تا ارتباط سیستمی ما با دانشگاه ها برقرار شود تا دیگر نیاز به مراجعه افراد به سازمان وظیفه عمومی نباشد و دانشجویان درخواست خود را به مراکز پلیس + 10 ارائه دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها