امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106130
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری تحلیلی «رویتوف» طی گزارشی در زمینه سرنگون شدن یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی توسط سپاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری تحلیلی «رویتوف» طی گزارشی در زمینه سرنگون شدن یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نوشت: تاسیسات هسته‌ای نطنز ایران در استان اصفهان واقع شده است. این مرکز هسته‌ای به دنبال حملات بد افزارهای رایانه‌ای  استاکس نت در سال 2010 شهرت یافت.

بر اساس این گزارش، این مرکز هسته‌ای ایران امروزه ایمن‌تر و کاراتر از گذشته خود را نشان می‌دهد. ایران اخیرا تعداد محدودی سانتریفیوژ‌های جدید را در این مکان تعبیه کرده است که 3 تا 5 برابر سریع‌تر از نسل قبلی هستند. این مسئله انگیزه خوبی برای اسرائیل در ارسال یک فروند پهپاد رادار گریز به هدف این تاسیسات است.

پهپاد رادار گریز «ایتان» (هرمس) در نبرد غزه نیز بکار برده شد و باید اذعان کرد که این نوع پهپاد آخرین نسل از پهپادهای برد متوسط و بلند اسرائیلی با قابلیت شناسایی و رادار گریز می‌باشد.

بنابر ادعای این پایگاه خبری، این پهپاد قابلیت دسترسی به هر نقطه از ایران را داشته است.

این پایگاه خبری کشورهای اردن و جمهوری آذربایجان را از جمله گزینه‌های احتمالی کمک در  ورود این پهپاد اسرائیلی به فضای ایران نامید.

رویتوف نوشت: قطعا این اقدام اسرائیل با اهداف تهاجمی صورت گرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار