امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106133
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره اینکه گفته می‌شود قصد دارد در مورد مهرداد پولادی افشاگری کند، ...

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره اینکه گفته می‌شود قصد دارد در مورد مهرداد پولادی افشاگری کند، اظهار داشت: از خواندن این خبرها تعجب می‌کنم. من هیچ افشاگری در مورد پولادی ندارم. بارها با او به صورت تلفنی در تماس بودم تا بتوانیم رو در رو با هم صحبت کنیم.

وی افزود: به طور کلی نیازی به افشاگری نیست او با ما قرارداد دارد و باید در موردش با هم صحبت کنیم. من به شدت از او ناراحتم چون بارها از خودش و مدیر برنامه‌هایش خواهش کردم که به باشگاه بیایند تا وضعیتش را روشن کنیم و متوجه شویم که بالاخره او را داریم یا نداریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حتی به او گفتم اگر نامه‌ای در اختیار دارد که می‌تواند از پرسپولیس جدا شود بیاورد و با هم صحبت کنیم و اگر راهی بود به او کمک کنیم. حتی از او خواهش کردم که به فدراسیون فوتبال برویم و هر چه آنها گفتند را مبنا قرار دهیم که این کار را هم نکرد. او هیچ وقت توضیح قانع‌کننده‌ای به من نداد.

رحیمی تصریح کرد: البته من برای پولادی احترام قائلم او برای پرسپولیس و تیم ملی زحمت کشیده و هنوز هم منتظرم بیاید تا  تکلیفش روشن شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت رضا نوروزی گفت: در مورد رضا نوروزی منتظر تصمیم کادر فنی و علی دایی هستم و باید با او مشورت کنم.

وی در پایان در خصوص بازیکن خارجی که قرار است جذب کنند اظهار داشت: قرار است چند بازیکن خارجی در تمرینات حضور پیدا کنند از کشورهای کامرون و کرواسی بازیکنانی مدنظر هستند که باید علی دایی از بین آنها نفر مورد نظرش را انتخاب کند.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها