امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106148
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جام‌های قهرمانی مسابقات والیبال قهرمانی جهان که قرار است کمتر از یک هفته دیگر در لهستان برگزار شود در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جام‌های قهرمانی مسابقات والیبال قهرمانی جهان که قرار است کمتر از یک هفته دیگر در لهستان برگزار شود در برزیل به سرقت رفت! مسئولان برگزاری مسابقات تصمیم داشتند که جام قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان را که به صورت منحصر به فردی طراحی شده بود را پس از عبور از چند کشور به ورشوی لهستان (مسابقات مردان) و رم ایتالیا (مسابقات زنان) ببرند تا به محل برگزاری رقابت‌ها برسد، اما هر دو جام در کشور برزیل به سرقت رفت!

در حالی که مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از شنبه، هشتم شهریور در شهرهای مختلف لهستان آغاز می‌شود مسئولان برگزار کننده مسابقات به سراغ سازندگان جام‌های قهرمانی رفتند تا نمونه دیگری از آن جام‌ها را بسازند؛ از طرفی هم آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرد که مقامات محلی و مسئولان فدراسیون جهانی دنبال پیدا کردن سارقین هستند.

وی افزود: تلاش زیادی کرده بودیم تا جام‌های منحصر به فردی را تهیه کنیم و همین اتفاق هم افتاد، اما شرایط را به‌گونه‌ای رقم می‌زنیم که در مسابقات فینال حتماً جام‌های قهرمانی باشند.
انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها