امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106161
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
سعدالله زارعی دقایقی پیش در حاشیه اجلاس بسیج اساتید کشور که در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی در مشهد برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ...

سعدالله زارعی دقایقی پیش در حاشیه اجلاس بسیج اساتید کشور که در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی در مشهد برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهر اظهار داشت: اساسا آمریکا بر مبنای نژادپرستی بنا شد و زمانی که سفیدپوست‌ها آمدند و در این قاره مستقر شدند شاهد جنایات فجیع و قتل عام چند میلیونی سرخ‌پوستان که صاحبان اصلی این سرزمین بودند، بودیم.

وی افزود: بنای آمریکا از همان ابتدا تا امروز نسل‌کشی، تبعیض نژادی و نفی نژادهای دیگر است و همواره به دنبال این هستند که نژاد اروپایی تسلط داشته باشد که نقش انگلیس در این مسئله قابل ذکر است.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: امروز نیز شاهد تبعیض نژادی در آمریکا هستیم و با وجود اینکه شعار حقوق بشر و دموکراسی سر می‌دهند می‌بینیم که تبعیض نژادی در تمام قوانین آنها وجود داشته و همواره حتی در کتاب‌های درسی خود نیز مدام بر برتری نژاد سفیدپوست تأکید دارند در حالی که آمریکا متشکل از سه نژاد سفید‌پوست، سرخ‌پوست و سیاه‌پوست است.
انتهای پیام/7005/صا40/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها