امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106165
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد صبح امروز با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد صبح امروز با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیأت‌امنای دانشگاه آزاد، حمید میرزاده رئیس این دانشگاه و جمعی از برگزیدگان علوم پزشکی کشور در بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، گوینده برنامه اعلام کرد که امروز سالروز تولد هشتاد سالگی آیت الله هاشمی رفسنجانی است که دانشگاه آزاد درنظر داشت برای وی مراسم جشنی برگزار کند، ولی خودش موافقت نکرد.

همچنین در بین شرکت‌کنندگان، شماره‌ای از روزنامه فرهیختگان پخش شد که بر روی آن خبر از انتشار ویژه‌نامه هشتادسالگی هاشمی رفسنجانی با عنوان «آخوند متفاوت» آمده بود.

در این مراسم، میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در سخنرانی خود اعلام کرد که هاشمی رفسنجانی در زمان جنگ دانشگاه آزاد را تأسیس کرد و به نوعی وی لقمان حکیم کشور است.

کارمندان دانشگاه آزاد متنی را برای هاشمی آماده کردند که میرزاده آن را قرائت کند ولی میرزاده گفت آنچه در دلم است را می‌گویم و این متن را آنهایی که خودشان نوشتند قرائت کنند که طباطبایی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد آن متن را قرائت کرد.

در آن متن پس از تشریح بیوگرافی هاشمی رفسنجانی از وی به عنوان پیر اعتدال نام برده شد که در زمان انتخابات سال 88 نیز به حمایت از رأی مردم پرداخت.

در این مراسم هاشمی رفسنجانی اعلام کرد: تاریخ دانشگاه آزاد به زودی نوشته می‌شود.

به گزارش فارس، هنگامی که رئیس دانشگاه آزاد از جشن 80 سالگی هاشمی رفسنجانی سخن می‌گفت، دوربین محل برگزاری مراسم تصویر هاشمی‌رفسنجانی را نشان داد که در حال اشک ریختن بود. و متن «گل آمد وزان خوش‌تر نباشد» هشتادمین زاد روز فریادگر عدالت و آزادی و خردورزی حضرت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بر تمامی دوست‌داران عدالت و آزادی مبارک باد» بر ویدئوپروژکشن محل برگزاری مراسم نقش بست.

در پایان مراسم، 20 نفر از برگزیدگان علوم پزشکی کشور تقدیر شدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها