امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106172
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از دیدار با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خبر داد و ...

مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از دیدار با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خبر داد و اظهار داشت: بنده به همراه آقایان داوود صفا و سعید عباسی از اعضای شورای مرکزی حزب آزادی، در دیدار با آقای هاشمی نشان آزادی را به ایشان اهدا کردیم.
 محتشمی ادامه داد: در این نشان آزادی خطاب به آقای هاشمی تاکید شده است که اولین نشان آزادی به پاس یک عمر تلاش بی‌وقفه و صادقانه جنابعالی، در راه بسط و توسعه آزاداندیشی دینی به شما تقدیم می‌شود، امید آنکه شاهد استقرار حقیقت آزادی در جوامع بشری باشیم.

وی افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز با دریافت نشان آزادی گفت که باعث افتخار من است و این نشان را به عنوان یک گنج ارزشمند در موزه‌ام نگهداری خواهم کرد. 

محتشمی یادآور شد:‌ آقای هاشمی همچنین از حزب آزادی به خاطر اهدای نشان آزادی تشکر و برای موفقیت این حزب از خداوند منان آرزوی توفیق کرد. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: این نشان همه ساله به شخصیت برجسته‌ای که در راه بسط و توسعه آزاداندیشی دینی فعالیت کرده باشد، انشاالله اهدا می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار