امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۷:۲۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10619
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نجابت رئیس ستاد انتخابات حدادعادل در خصوص ستاد این نامزد انتخابات یازدهم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نجابت رئیس ستاد انتخابات حدادعادل در خصوص ستاد این نامزد انتخابات یازدهم اظهار داشت: حدود 5 ماه است که گروهی از اساتید و کارشناسان اجرایی تقسیم کار کرده‌اند و در 7 کمیته اصلی کار را پیش برده‌اند و رویکرد آنها هم ارزیابی وضعیت فعلی و هم اولویت‌بندی برای وزارتخانه‌هایی است که در قالب برنامه ای رونمایی خواهد شد.

نجابت زمان رونمایی از این برنامه را فردا ساعت 15 و مکان آن را خیابان خردمند جنوبی کوچه سوم پلاک یک عنوان کرد.

نجابت با بیان اینکه ما برای هر وزارتخانه به تفکیک به یک برنامه ای رسیده‌ایم، به برخی از شایعات در خصوص حدادعادل اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر هیچ نوع تفاهمی برای اینکه آقای حداد به نفع کسی کنار برود، صورت نگرفته و وی به صورت جدی در صحنه حاضر خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات مسئولان هر کمیته را اعلام کرد و گفت: قائم‌مقام بنده در ریاست ستاد آقای رحمانی‌نیا، اقتصادی آقای نادران، تبلیغات دکتر ایمانی، سیاست خارجی منوچهر محمدی، ایثارگران شاکری، زنان و سازمان‌های مردم نهاد خانم الهیان، امور استان‌ها جوکار نماینده یزد، روابط عمومی مجتبی توانگر و ورزش آقای تاج خواهد بود.

وی در پایان افزود: کمیته‌ها کارهای خود را شروع کرده و ستادهای استانی نیز در حال تثبیت است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار