امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106191
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در سومین روز از سی‌ویکمین

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در سومین روز از سی‌ویکمین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش مناطق سراسر کشور که در سالن همایش‌های رازی در حال برگزاری است، اظهار داشت: در یک همسویی استراتژیک با سیاست‌های دولت، برنامه‌های تربیت بدنی و سلامت و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی با افزایش کیفیت دنبال می‌شود.

وی افزود: بودجه تربیت بدنی و سلامت در گذشته 5 میلیارد تومان بود که مصوب شد این اعتبار برای فعالیت‌های سال جاری 28 میلیارد تومان باشد.

حمیدی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت ورزش و جوانان منعقد شده است، خاطرنشان کرد: با وزارت ورزش و جوانان دوره‌های مربی‌گری را برگزار می‌کنیم و در کنار آن کانون‌های ورزشی بیرون مدرسه، مشارکت اولیا و تمرکززدایی را انجام خواهیم داد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آغاز المپیادهای درون مدرسه‌ای از 26 مهر ماه تصریح کرد: تلاشمان را بر روی المپیادهای درون مدرسه‌ای گذاشته‌ایم زیرا با سیاست‌های دولت و آموزش و پرورش منطبق است.

حمیدی افزود: حداقل 3 میلیون دانش‌آموز در المپیادهای درون مدرسه‌ای تحت پوشش قرار می‌گیرند و زیرساخت ورزش کشور را با این طرح تقویت خواهیم کرد؛ پایلوت این طرح در سال گذشته انجام شد و مصمم شدیم این طرح را با جدیت دنبال کنیم زیرا برند المپیک در دنیا جذابیت دارد و این المپیک را مینیاتوری کردیم و از آن استفاده می‌کنیم.

وی گفت: هدف این المپیاد این است که انس بچه‌ها را به مدارس و آموزشگاه‌ها افزایش دهیم و به دنبال آن هستیم که محیط آموزشگاه را با تربیت بدنی پرنشاط کنیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: از سوی وزارت آموزش و پرورش 50 میلیارد ریال برای برگزاری این طرح اختصاص داده خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها