امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106193
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
حجت‌الاسلام سالک در بازدید از دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این بازدید، اولین بازدید بنده از ...

حجت‌الاسلام سالک در بازدید از دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این بازدید، اولین بازدید بنده از یک مجموعه قوی، خودجوش و جوان در مملکت است و نکته مهم این است که محتوای رسانه‌ها، بازی‌های کامپیوتری، انیمیشن و نرم‌افزارها محتواهای دینی است.

وی با بیان اینکه برپایی این نمایشگاه‌ها ایجاد انگیزه می‌کند، گفت: رشد استعدادها و امید به آینده در این قضیه به خوبی دیده می‌شود؛ اینجا سنگری است در مقابل استکبار و اسرائیل. باید قدرت سایبری‌مان بسیار قوی باشد تا بتوانیم در سطح بین‌المللی همان حرفی را بزنیم که امروز دستگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی در دنیا می‌زند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما می‌توانیم با این استعدادها پیشروی کنیم و در این عرصه مدیریت خوب لازم است. باید دستگاه‌های فرهنگی از این حرکات خودجوش حمایت کنند. به عنوان عضوی از کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حامی فعالان خودجوش فرهنگی هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها