امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106196
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از دیلم، علیرضا رزمی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دیلم اظهار داشت: اقتدار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از دیلم، علیرضا رزمی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دیلم اظهار داشت: اقتدار امروز پلیس در کشور حاصل مشارکت و اعتماد مردم است و امنیت بدون تلاش و تعامل تمام ارکان جامعه میسر نخواهد شد.

رزمی از شهرستان دیلم به عنوان یکی از شهرستان‌های امن استان و کشور نام برد و گفت: در سایه مشارکت مردم و تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، امنیت پایدار در این شهر حاکم است و این شهرستان در مقایسه با دیگر شهرستان‌ها از کمترین جرائم برخوردار است.

فرماندار شهرستان دیلم نیز در آیین ضمن تقدیر از خدمات عرب‌زاده فرمانده سابق انتظامی دیلم گفت: اگر گذری بر عملکرد دولت تدبیر و امید از شروع فعالیت‌ها بیاندازیم و خروجی آنرا بخواهیم مقوله‌ای به نام امنیت تعریف کنیم امروز شاهد برقراری امنیت درسطوح مختلف هستیم.

قاسم قائدی افزود: دولت در عرصه سیاست با گفتمان صلح و آرامش روند قابل قبول و مورد تایید مقام معظم رهبری قدم بر می‌دارد.

وی گفت: طرح تحول سلامت از دغدغه‌های مردم بود که امروز خدمات ارزنده‌ای با اجرای این طرح صورت گرفته و خواهد گرفت.

فرماندار دیلم تصریح کرد: امنیت مطلوب در نهایت به آرامش در جامعه ختم می‌شود و این احساس امنیت از امنیت بالاتر است و امنیت فقط مربوط به حوزه ی انتظامی نیست بلکه امنیت در فکر و روح هم است.

قائدی بیان کرد: کارهای فرهنگی در حال انجام در دیلم که دارالمومنین کشور نامگذاری شده در امنیت نقش بسزایی دارد و نبود جرائم خشن مثل سرقت مسلحانه و تجاوز نشان از امنیت مطلوب دارد که بیانگر زحمات دستگاه‌های امنیتی و انتظامی است که فرهنگ و اعتقادات مذهبی مردم شهرستان هم در این امر دخیل است.

فرماندار دیلم در این مراسم از زحمات و تلاش‌های فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان دیلم تشکر و برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت و سربلندی و پیشرفت در حفظ امنیت شهرستان شد.

در پایان این مراسم از زحمات ابراهیم عربزاده فرمانده سابق فرماندهی انتظامی شهرستان تقدیر و سرگرد محمد صالحی به عنوان فرمانده جدید این فرماندهی انتظامی معرفی شد.

انتهای پیام/66006/س40/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها