امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106200
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بم، اسدالله گردان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وجود دهکده گیاهان دارویی در بم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بم، اسدالله گردان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وجود دهکده گیاهان دارویی در بم پیگیر راه‌اندازی کارخانه داروسازی بم هستیم.

وی بیان داشت: به علت کمبود فضا در بیمارستان پاستور بم قسمت اداری و بخش‌های روانپزشکی و عفونی به خارج از بیمارستان منتقل می‌شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم عنوان کرد: در بخش دیالیز بیمارستان پاستور بم 10 دستگاه دیالیز وجود دارد و روزانه 30 نفر از بیماران به این مرکز مراجعه و خدمات دریافت می‌کنند.

گردان ادامه داد: برای نخستین بار کلینیک دندانپزشکی شهرستان بم که امروز افتتاح شد، آماده انجام خدمات پیشگیری ویژه دانش‌آموزان است و خدمات پیشگیری به صورت رایگان به دانش‌آموزان مدارس و به‌ویژه دبستان‌های شرق استان کرمان ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان مدارس شرق استان کرمان بر اساس برنامه زمانبندی شده به کلینیک دندانپزشکی بم مراجعه می‌کنند و خدمات می‌گیرند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم اضافه کرد: با اجرای طرح تحول سلامت وضعیت خدمات‌رسانی به بیماران در شهرستان بم بهتر شده است و با راه‌اندازی کلینیک تخصصی و کلینیک دندانپزشکی وضعیت خدمات‌رسانی بهتر هم می‌شود.

گردان اظهار داشت: آزمایشگاه مرکزی بم امروز افتتاح شد و با توجه به اینکه نیروی لازم را دارد، خواستار صدور مجوز برای انجام آزمایش تیروئید در این آزمایشگاه هستیم تا بیماران برای انجام این آزمایش مجبور نباشند به کرمان بروند.

انتهای پیام/2446/س20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها