امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106208
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در سی و یکمین اجلاس روسای آموزش و ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در سی و یکمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق کشور که امروز در مرکز همایش های رازی در حال برگزاری است، در سخنانی اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های مرکز سنجش توانمند‌سازی نیروی این مرکز است و در کنار آن، ارزیابی عملکرد سایر عناصر نظام تعلیم و تربیت قرار دارد که در این خصوص با پژوهشگاه نیز در حال همکاری هستیم.

وی ادامه داد: باید معلمان برای سنجش طراحی سؤال و استفاده از انواع ابزارهای ارزشیابی آموزش ببینند که آنها را به قطب‌های چهارگانه تقسیم کردیم و دوره آموزشی را برگزار کردیم.

عمادی افزود: طراحی سامانه پرداخت حق‌الزحمه امتحانات به زودی نهایی می‌شود و این سامانه کمک می‌کند که پرداخت حق‌الزحمه‌ها به روز شود.

به گزارش فارس، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش یادآور شد: تأییدیه تحصیلی یکی دیگر از کارهای مهم مرکز سنجش است که به صورت سامانه‌ای و مکانیزاسیون در حال طراحی است و با جدیت در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: امسال به دلیل حساسیت امتحانات نهایی و تأثیر در ورود داوطلبان به دانشگاه با اعتراضاتی روبه‌رو بودیم که سؤالات امتحانات نهایی مورد تحلیل قرار گرفت و هیچ سؤالی که مبتنی به سخت بودن باشد، نداشتیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها