امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106210
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،سیدحسین هاشمی در این نشست با بیان اینکه با همه چالش‌هایی که رو به رو هستیم امیدواریم در مسیر هماهنگی و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،سیدحسین هاشمی در این نشست با بیان اینکه با همه چالش‌هایی که رو به رو هستیم امیدواریم در مسیر هماهنگی و همدلی قرار بگیریم گفت:‌مقام معظم رهبری از روند فعلی رضایت دارند و ما هم وظیفه داریم با کمک هم کشور را بسازیم.

وی با بیان اینکه در میان مدیران استان تهران افراد جناحی وجود ندارند گفت:‌ استانداری تهران در  را به روی همه جناح ها گشوده و تا امروز به گونه ای عمل کردیم که شائبه سیاسی نداشته باشیم.

هاشمی معدل مدیران استان در حوزه مدیریت را خوب ارزیابی کرد و گفت:‌لازم است معدل فعلی بهتر شود و باید تلاش کنیم تا به سمت توسعه پایدار حرکت کنیم.

استاندار تهران گفت:‌درآمد نفتی کشور به 69 میلیارد دلار کاهش یافته و با وجود این کاهش، دولت تدبیر و امید توانسته با مدیریت صحیح، چرخ کشور را به درستی به حرکت درآورد.

هاشمی با بیان اینکه مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و بین المللی بر سر راه دولت تدبیر و امید بیش از سایر دولت‌های گذشته بوده است، افزود: باید دید که چه شده است که با وجود این مشکلات و ناملایمات موجود، روند کشور به گونه‌ای هدایت شده که آرامش نسبی حاکم شده است.

وی با اشاره به کاهش روند فزاینده تورم و نوسانات ایجاد شده در بازار ارز طی سنوات گذشته ادامه داد: رشد اقتصادی در کشور کلید خورده و پیش بینی شده که به 20 درصد برسد.

وی با ابراز امیدواری از تداوم روندی که اکنون بر کشور حاکم است، تاکید کرد: باید در مسیری قرار بگیریم که با همدلی و هماهنگی مدیران کشور بتوانیم به جایگاه شایسته دست بیابیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها