امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106214
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  از سوادکوه، احمد محمدی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته پیشگیری و کاهش تصادفات جاده‌ای شهرستان سوادکوه که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  از سوادکوه، احمد محمدی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته پیشگیری و کاهش تصادفات جاده‌ای شهرستان سوادکوه که با حضور اعضای ستاد در هلال‌احمر سوادکوه برگزار شد، بیان داشت: برگزاری جلسات پیشگیری و کاهش تصادفات جاده‌ای به منظور ارائه راهکار‌ها و پیشنهادات سازنده برای رفع موانع جاده‌ای و کاهش تصادفات انجام می‌شود.

رئیس دادگستری شهرستان سوادکوه با تاکید برلزوم کاهش خسارات جانی ناشی از تصادفات، افزود: جمعیت هلال‌احمر و امدادگران فعالیت‌های قابل تقدیری برای کمک‌رسانی به موقع برای حادثه‌دیدگان انجام داده‌اند.

وی امدادگران و اعضای پایگاه‌های امداد جاده‌ای سوادکوه را سفیران نجات جاده‌ها توصیف و خاطرنشان کرد: حوادث و تصادفات جاده‌ای که انسان از مشاهده آن منقلب می‌شود توسط امدادگران هلال‌احمر خدمات‌دهی می‌شوند.

محمدی به رسالت‌های جمعیت هلال‌احمر اشاره کرد و افزود: روحیه خدمت‌رسانی و کمک به همنوعان و حضور در حوادث مختلف برگ زرینی در کارنامه خدمت‌رسانی جمعیت هلال‌احمر ایجاد کرده است.

انتهای پیام/86015/ع20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها