امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10622
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه) پارلمان و در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه) پارلمان و در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه سال 1392 کل کشور، بند 76 این لایحه را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.

بر این اساس مصوبات هیأت‌های امناء دانشگاهها و مؤسسات پژوهشی و آموزشی با رعایت مواد(20) و (29) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران معتبر است. هیأت‌های مذکور موظفند در مصوبات خود به گونه‌ای عمل نمایند تا ضمن بهره‌گیری از امکانات و ظرفیتهای در اختیار دانشگاهها و مؤسسات پژوهشی و آموزشی تمامی تعهدات قانونی در سقف تخصیص اعتبارات ابلاغی تأمین گردد و از ایجاد تعهد مازاد در منابع ابلاغی جلوگیری به‌عمل آید.

تبصره- کلیه مصوبات هیأت‌های امناء دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی برای افزایش و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و اعضای هیأت علمی، رسمی و پیمانی و حق‌الزحمه سایر کارکنان صرفاً در چهارچوب اعتبارات این قانون معتبر است و هرگونه ایجاد تعهد مازاد بر اعتبارات و تخصیص ابلاغی ممنوع می‌باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها