امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106227
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، اصغر جهانگیر در نشست تخصصی با مدیران ستادی و استانی سازمان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، اصغر جهانگیر در نشست تخصصی با مدیران ستادی و استانی سازمان زندان‌ها که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به انتصاب مجدد آیت‌الله آملی لاریجانی به عنوان رئیس قوه قضائیه گفت: انتصاب مجدد ایشان از سوی مقام معظم رهبری آنهم با این عنایت خاص ازیک سو نشان دهنده روند روبه رشد توسعه قضایی کشور بوده و از طرفی وظیفه ما را در دوره جدید برای نیل به اهداف نهایی قوه قضائیه مضاعف می‌کند.

وی ضمن تبریک این انتصاب به همه مدیران، عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به قوه قضائیه را نقطه عطفی در دستگاه قضایی دانست و افزود: این انتخاب نشان دهنده رضایت مقام معظم رهبری از عملکرد قوه قضائیه بوده و این خود بهترین دلگرمی برای مسئولین دستگاه قضایی است.

جهانگیر با تأکید بر مدیریت عالمانه آیت‌الله آملی لاریجانی گفت: قطعاً برای اجرایی کردن منویات رهبر معظم انقلاب که همان توسعه عدالت در جامعه است باید بیش از پیش تلاش کنیم. 

رئیس سازمان زندان‌ها در ادامه با اشاره به مسائل زندان و زندانبانی داشتن سعه صدر و رفتار مناسب را از نکات مورد توجه دانست و در ادامه گفت: همه می‌دانیم که کار در زندان و مواجهه با مددجویان که غالباً دچار آسیب‌های مختلف اجتماعی هستند کاری بس طاقت فرساست ولی از همه کارکنان که سربازان گمنام عرصه اصلاح و تربیت هستند می‌خواهم با سعه صدر، اخلاق حسنه و رعایت کرامت انسانی اجر خدمت در زندانها را دو چندان کنند.

رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضائیه در این جلسه ضمن تشریح رویکرد و وظایف مدیریتی گفت: هر مدیری باید مدام خود را در معرض آموزش قرار دهد چرا که محیط ما دائماً در حال تغییر است.

وی اصلاح نگرش‌ها در محیط را یکی از وظایف ذاتی مدیریتی دانست و افزود: مهمترین عامل موفقیت یک مدیر ایجاد مشروعیت است و یک مدیر وقتی می‌تواند در اداره محیط موفق باشد که مشروعیت توام با اقتدار را داشته باشد، از این رو ضروری است مدیران زندان‌ها ضمن اقتدار به طور مرتب مشکلات زندانیان که بسیار آسیب پذیر و نیازمند توجه هستند را مورد بررسی و به مسائل آنها رسیدگی کنند.

این مقام ارشد قضایی رعایت انصاف و عدالت در ارتباط با زندانیان را یکی از ضروریات دانست و تأکید کرد: وقتی ما می‌توانیم ارزش‌ها را در محیط کارمان ترویج کنیم که ابتدا خود به آن عامل باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها