امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106234
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه المنار، «نبیل قاووق» نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله خطر تکفیریها را تهدیدی عنوان کرد که

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه المنار، «نبیل قاووق» نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله خطر تکفیریها را تهدیدی عنوان کرد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

این مقام اجرایی حزب الله با بیان اینکه خطر این تهدید به اندازه همه کشور، گروه‌ها، مناطق و اقشار است، از این روی باید میزان رویارویی با آن نیز به اندازه کل کشور باشد.

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله ادامه داد: خطر حمله تکفیری به لبنان بسیار بیشتر از سوریه و عراق است؛ زیرا این حمله تکفیری از رهگذر فتنه انگیزی، تمامیت، هویت و نقش لبنان را تهدید می‌کند.

نبیل قاووق تاکید کرد که متوقف نشدن حمایت داخلی و خارجی از تکفیری‌ها در مرزهای شرقی با لبنان از خطر وجود آنها بیشتر است.

وی تصریح کرد: برخی از کشورها که ادعای دوستی با لبنان را دارند، همچنان تامین مالی و تجهیز تسلیحاتی تکفیریها در شرق لبنان را بر عهده دارند.

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله افزود: آنچه ارتش لبنان در اختیار دارد، مهمترین ابزارفشار بر ربایندگان افراد نظامی است؛ زیرا برخی از تکفیری‌ها که همچنان ربایندگان از آنها دستور می گیرند در اختیار ارتش لبنان هستند.

نبیل قاووق خاطر نشان کرد که حزب الله در پایگاه‌های خود در ورای مرزهای شرقی به وظیفه ملی تاریخی خود عمل می‌کند و تا زمانی که داعش و النصره در این مناطق حضور دارند، حزب الله پایگاه‌های خود را رها نخواهد کرد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها