امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106242
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری العهد، شبکه 10 اسرائیل از شلیک 77 موشک توسط گردان‌‌های مقاومت به سمت شهرک های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری العهد، شبکه 10 اسرائیل از شلیک 77 موشک توسط گردان‌‌های مقاومت به سمت شهرک های صهیونیستی از صبح امروز خبر داد.

در طول امروز گردان‌های القدس شهر عسقلان را با 2 موشک گراد، شهرک نیر عوز را با 2 موشک 107، شهرک نیریم را با 2 خمپاره، شهرک کفار عزه را با 3 خمپاره، شهرک کیسوفیم را با 3 خمپاره، یگان توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی در شرق رفح را با 3 خمپاره 120 و دروازه المطبق را با 4 خمپاره هدف گرفته است.

اما گردان‌های القسام در جریان عملیات‌های امروز (دوشنبه) شهرک حولیت را با 2 موشک 107، شهرک کرم أبو سالم را با 3 خمپاره 120، پایگاه نظامی ایرز را با 8 خمپاره، شهرک کفار عزه را با 3 خمپاره، مرکز تجمع جیپ‌های ارتش رژیم صهیونیستی در شرق بیت حانون را با 3 خمپاره، شهرک بئیری را با 2 موشک 107، شهر بئرالسبع را با یک موشک گراد و شهرک کیسوفیم را با 3 موشک 107 هدف گرفته است.

علاوه بر این‌ها ساعاتی پیش، گردان‌های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس از ره‌گیری و فرود اجباری یک پهباد اسرائیلی در شرق منطقه الشجاعیه در باریکه غزه خبر داد.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها