امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106255
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری العربیه، «دیوید کوهن» معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا امروز دوشنبه با اشاره به علاقه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری العربیه، «دیوید کوهن» معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا امروز دوشنبه با اشاره به علاقه کشورهای دنیا به گسترش روابط تجاری با ایران گفت که چنین اقدامی پیش از توافق جامع ایران و 1+5 و برداشته شدن تحریم‌ها، گامی شتاب‌زده خواهد بود.
وی که در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه خبری العربیه سخن می‌گفت، با اشاره ضمنی به اشتیاق شرکت‌های دنیا و به خصوص شرکای صنعتی و تجاری ایران در اروپا برای بازگشت به بازار 70 میلیونی کشور گفت: ‌مطمئناً هر کسی که امروز واد تجارت با این کشور (ایران) بشود، بر خلاف تحریم‌ها گام برداشته است.
معاون تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری آمریکا افزود:‌ ما نیز می دانیم که در جامعه تجار بین الملل، برای برداشته شدن تحریم‌های ایران و ایجاد فرصت‌های تجاری جدید در این کشور اشتیاق وجود دارد؛ اما تنها راهی که می‌تواند به این اتفاقات منجر شود، رسیدن (ایران و 1+5) به توافق جامع (هسته‌ای) است.
امروز پایگاه خبری صهیونیستی تایمز اسرائیل نیز در گزارشی به افزایش مراودات تجاری ایران و آلمان اعتراض کرده بود. چندی پیش هیئتی بلندپایه از مقامات تجاری و صنعتی ایران به برلین سفر کرده بودند.
سال گذشته همچنین نمایندگان شرکت‌های خودروسازی فرانسه به ایران آمدند که این سفر نیز  با واکنش منفی و شدید آمریکا مواجه شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها