امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۲۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106277
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وبگاه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در این پیام تسلیت آمده است:   بسم‌الله الرحمن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وبگاه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در این پیام تسلیت آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حجةالاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ علی‌اکبر رشاد دام توفیقه

درگذشت والد بزرگوارتان را که عمر طولانی خود را در جهت گسترش معارف اهل بیت علیهم‌السلام و هدایت مردم گذرانید، به جنابعالی و سایر بازماندگان محترم و ارادتمندان ایشان تسلیت می‌گویم و برای آن فقید سعید رحمت و رضوان الهی و حشر با اولیای الهی و فرزند برومند شهیدش مسئلت می‌نمایم.

سیدعلی خامنه‌ای

2/ شهریور/1393

 

 

 

در پی این پیام تسلیت، حجت الاسلام علی‌اکبر رشاد نیز طی نامه‌ای از اظهار همدردی و الطاف حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قدردانی کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

 

زعیم حکیم امت و مرجع بزرگوار عالم تشیع

حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای (دام ظله الوارف)

سلامٌ علیکم

تفقّد لطف‌آمیز و تسلیت پدرانه‌ی آن رهبر فرزانه بمناسبت ارتحال والد این کمترین، مروّج تعالیم اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، متهجّد کثیرالتلاوه، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محرّم رشاد(قده) مایه‌ سرفرازی و تسلای خاطر بازماندگان و ارادتمندان سوگوار آن فقید سعید گشت.

مرحوم والد در همه‌ عمر، سر از پانشناخته به ترویج تعالیم اهل‌بیت (ع) و دفاع از مرام حضرت امام خمینی(قده) و آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی، خاصه بُئره و قِمه‌ آن یعنی اصل ولایت فقیه، التزام و اهتمام ورزیدند؛ ده‌ها سال، مداومت در تهجّد شبانه و انس پیوسته با قرآن و توسّل عاشقانه به ساحت اهل بیت(ع)، از ویژگی‌های سلوکی ایشان بود.

اینک ضمن ابلاغ قدرشناسی عمیق بازماندگان و ارادتمندان آن رحیل رستگار، و آرزوی سلامت، طول عمر و توفیقات روزافزون برای زعیم کریم امت، استدعا می‌کنم در تهجّد و تضرّع سحرگاهی‌تان برای علوّ درجات آن مروّج مخلص(ره) دعا بفرمایید.

اقل الطلبه: علی‌اکبر رشاد

 

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار