امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106283
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس اعلام امور استان‌های این جشنواره، تاکنون نزدیک به 1000 نقطه در بیش از 200 شهر از 31 استان کشور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس اعلام امور استان‌های این جشنواره، تاکنون نزدیک به 1000 نقطه در بیش از 200 شهر از 31 استان کشور برای میزبانی نمایش آثار جشنواره فیلم مقاومت اعلام آمادگی کرده‌اند. همچنین چند‌ین شهر نیز درخواست برگزاری رقابتی جشنواره استانی مقاومت را به طور همزمان با تهران داشته‌اند.
بنابراین گزارش، به منظور پاسخ به درخواست‌های رسیده و همچنین برگزاری هماهنگ و به‌دور از مشکل جشنواره مقاومت، ناظرین بخش امور استان‌ها از ابتدای هفته جاری کار بررسی توانمندی‌های متقاضیان را آغاز کرده‌اند و قرار است در روزهای آتی از شهرهای متقاضی برای برگزاری همزمان جشنواره به صورت رقابتی دیدن کنند.
این در حالی است که هنوز روند پیوستن پایگاه‌های بسیج طلاب و روحانیون (تاکنون 483 پایگاه)، کانون‌های بسیج هنرمندان (تاکنون 178 کانون) و مراکز آموزش عالی (تاکنون 292 مرکز) به جشنواره فیلم مقاومت ادامه دارد و به نظر می‌رسد تا قبل از برگزاری این رویداد فرهنگی، تعداد میزبانان به عدد چشمگیری برسد و شاهد گسترده‌ترین جشنواره فرهنگی – سینمایی پس از انقلاب اسلامی باشیم.
سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار