امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106287
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
حجت‌الاسلام والمسلمین سعید فخرزاده، مسئول واحد «تاریخ شفاهی حوزه‌ی هنری» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید فخرزاده، مسئول واحد «تاریخ شفاهی حوزه‌ی هنری» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تازه‌ترین تالیفی که به همت این دفتر در دست آماده سازی است، اظهار داشت: خاطرات «مصطفی هاشمی طبا»  توسط اکبر خوشزاد تدوین شده است.

وی با بیان اینکه مرحله مهیا سازی به پایان رسیده و ویرایش نهایی در دست انجام است، گفت: در این اثر خاطرات آقای هاشمی طبا رئیس سابق سازمان تربیت‌بدنی گرد آمده است، این خاطرات مربوط به دوران دانشجویی و فعالیت‌هایی است که در محدوده انقلاب اسلامی صورت می‌گرفته است.

مسئول واحد «تاریخ شفاهی حوزه‌ی هنری» در ادامه تصریح کرد: برخی از خاطرات هم متعلق به خاطرات سال‌های پس از انقلاب اسلامی است که توسط اکبرخوشزاد گرد آمده است و پس از گذران مراحل پایانی از سوی حوزه هنری منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، سید مصطفی هاشمی‌طبا، وزیر صنایع در دولت‌های محمدجواد باهنر و میرحسین موسوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی در دولت دوم هاشمی رفسنجانی (1372-1376) و دولت اول سیدمحمد خاتمی (1376-1380) بوده‌است. او همچنین مدتی رییس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران بود.

هاشمی‌طبا در فروردین 1393، طی حکمی از سوی محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان وی را به عنوان مشاور خود در امور زیربنایی، سرمایه‌گذاری و توسعه زیر ساخت‌های ورزش کشور معرفی کرد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها