امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10629
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد مرکزی انتخابات محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، امروز با حضور وی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد مرکزی انتخابات محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، امروز با حضور وی جلساتی را برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رضایی، اولین جلسه مربوط به کمیته اقتصادی ستاد مرکزی بود.

این کمیته با حضور متخصصین حوزه اقتصاد کشور، حول محور بررسی شاخص های اقتصادی و مشکلات معیشتی و  تورم در کشور شکل گرفته و آخرین وضعیت مسایل اقتصادی کشور در حوزه کسب و کار، صنعت، صادرات، نفت و انرژی را مورد کند و کاو قرار می دهد.

در تازه ترین نشست این کمیته ، نمایندگان 3300 نفر از کارشناسان حوزه های اقتصادی، اجتماعی ، سیاسی، فرهنگی و زیرساختی و زیر بنایی و..... حضور داشتند. در این نشست مسایل اقتصادی روز کشور از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

مجموع مباحث وجمع بندی نشست های این کمیته در اختیار دکتر محسن رضایی قرار می گیرد.
 
 
تشکیل جلسه کمیته عالی هنر با حضور آقای دکتر رضایی

کمیته عالی هنر در ستاد مرکزی دکتر محسن رضایی با حضور این کاندیدای انتخابات یازدهم تشکیل جلسه داد.

در این جلسه ضمن تاکید بر حفظ کرامت هنرمندان بعنوان پیش آهنگان فرهنگ هر کشور ،در خصوص برآورده شدن نیازهای اولیه ای چون تامین اجتماعی هنرمندان بحث و بررسی صورت گرفت.

همچنین بحث اقتصاد هنر به عنوان مولفه ی مهم در برنامه های دکتر رضایی مورد حمایت هنرمندان قرار گرفت. در این جلسه موضوعات مهمی چون تبدیل بعضی از انجمن ها مانند انجمن گرافیک ایران به اتحادیه و موضوعات و مشکلات خانه سینما و مشکلات هنرمندان هنرهای نمایشی و تئاتر و هنرهای تجسمی مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.
 
   
جلسه 15 حلقه نخبگی با دکتر محسن رضایی

حلقه های نخبگان علمی – سیاسی – اجتماعی – ورزشی و هنری و..... ضمن اعلام حمایت از اخلاق مداری و برنامه محوری و احیای مدیریت راهبردی از برنامه های دکتر محسن رضایی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت و استقبال کردند .

نمایندگان 15 حلقه نخبگی، گفتمان و برنامه های دکتر رضایی که با مردم مطرح شده را ستودنی دانسته و اعلام داشتند برای حمایت از برنامه های دکتر محسن رضایی بیانیه های متفاوت صادر خواهند کرد.
 
 
نشست نمایندگان دانشجویان با محسن رضایی
جلسه هیات مرکزی تشکل های دانشجویی دانشگاه های کشور با دکتر محسن رضایی  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

در این نشست نامه ای درحمایت از دکترمحسن رضایی به امضای دانشجویان و نمایندگان تشکل های مختلف  دانشگاهی رسیده است به دکتر رضایی تقدیم شد.

دانشجویان حاضر تاکید کردند این روزها در تشکل های دانشجویی مباحث داغی درباره اعلام حمایت از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در جریان است و دانشجویان حامی ایده ها و برنامه های دکتر رضایی قصد دارند دلایل حمایت  از وی را به اطلاع افکار عمومی برسانند.
 
   

دیدار 82  نماینده مجلس با دکتر محسن رضایی

طی روزهای اخیر 82 تن از نمایندگان مجلس به صورت فردی و گروهی با دکتر محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرده اند.

در این دیدارها، ضمن بررسی آخرین وضعیت انتخابات برنامه های دکتر رضایی برای گسترش توسعه متوازن در کشور در بخش های اقتصادی، علمی فناوری، فرهنگی و بهبود زندگی مردم به نمایندگان ارائه شده و مورد رایزنی قرار گرفته است.

برنامه های دکتر رضایی برای غلبه بر تحریم ها و مردمی کردن اقتصاد و توجه به ظرفیت های همه اقوام در دولت آینده و اداره کشور مورد توجه و استقبال نمایندگان قرار گرفته و آنها نیز پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه کرده اند.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها