امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10630
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 92 کل ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 92 کل کشور امروز (یکشنبه) طی سخنانی در پاسخ به اظهارات محمدمهدی زاهدی اظهار داشت: بنده عضو هیأت علمی و دانشیار دانشگاه هستم؛ علاوه بر این کسی درباره دوره مدیریت شما (زاهدی) در وزارت علوم و تحقیقات صحبتی نکرد و مطلبی که من درباره برداشت از منبع غذای دانشجویان و اختصاص آن به افزایش حقوق کارمندان مطرح کردم مربوط به سال 91 است.

وی افزود: در سال 91 در 50 دانشگاه بزرگ کشور سه بار به حقوق کارمندان اضافه شد که مستندات آن هم در اختیار دیوان محاسبات و معاونت برنامه ریزی قرار دارد که در اسرع وقت این مستندات را در اختیار همه نمایندگان قرار می دهم تا ثابت شود اظهارات بنده کاملاً صحیح، مستند و معتبر است.

مصباحی مقدم ادامه داد: بحثی که در شورای نمایندگان رهبری در دانشگاه ها مطرح شد این بود که از غذای دانشجویان برای افزایش حقوق کارمندان برداشته می شود که نهایتاً ناچار شدم این قضیه را به رئیس جمهور اطلاع دهم.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: البته برداشت از حساب غذای دانشجویان از دو منبع یکی در صندوق رفاه دانشجویان و دیگری در قسمت دیگر دانشگاه ها انجام شده است که این اظهارات من به معنی عدم حمایت از دانشگاه ها نیست بلکه معتقدم نباید بی انضباطی وجود داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها