امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106316
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست نقد و بررسی کتاب «جلسه شعر» اسماعیل امینی ساعتی پیش با حضور سعید بیابانکی، ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست نقد و بررسی کتاب «جلسه شعر» اسماعیل امینی ساعتی پیش با حضور سعید بیابانکی، مصطفی محدثی خراسانی، حسین قرایی، سعید فرمان، مبین اردستانی و جمعی از اهالی شعر و ادب در سالن جلسات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد.

در این مراسم مصطفی محدثی خراسانی شاعر پیشکسوت انقلاب اسلامی، بیان داشت: همانطور که کتاب‌هایی همانند کتاب «جلسه شعر» اسماعیل امینی جزء آثار انگشت‌شماری در کشور به شمار می‌رود، آقای امینی هم یکی از شاعران انگشت‌شمار کشور است که خصلت‌ معلمی را در یادداشت‌های این کتاب و ابعاد مختلف زندگی او مشاهده می‌کنیم.
 


 

وی اضافه کرد: مشخصه بارز کتاب «جلسه شعر»، این است که اسماعیل امینی در این اثر تجربیات خودش را نوشته است تا اینکه بخواهد اطلاعاتش را برای مخاطب به نگارش درآورد.

محدثی خراسانی با بیان اینکه نویسنده در کتاب «جلسه شعر»،‌ لحظه به لحظه تجربه‌ها و تعاملاتی که با این نسل داشته را نوشته است، ادامه داد: نویسنده در هر یک از یادداشت‌های این کتاب، معضل جدی ادبیات جوان این کشور را بیان می‌کند.

وی در پایان گفت: مطالب کتاب «جلسه شعر»، بسیار متنوع و متفاوت است اما همه این مطالب متنوع را شیرازه اخلاق، اصالت و اعتدال به هم پیوسته است.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها