امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106324
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۹
تعداد بازدید: 64
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی دوشنبه شب در دیدار با آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری با اشاره به اینکه بین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی دوشنبه شب در دیدار با آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری با اشاره به اینکه بین دولت و ملت فاصله‌ای وجود نداد، گفت: دولت با وجود همه فشارهای داخلی و خارجی گام‌های مناسبی برداشته است.

وی با اشاره به اینکه کشور در حوزه سیاست خارجی از انزوا خارج شده و در تجارت و سیاست شاهد گشایش‌هایی بوده‌ایم، یادآور شد: در منطقه نیز ارتباط با کشورها به جز یک یا دو کشور بهبود یافته است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه اقتصاد کشور در حال خارج شدن از رکود است، افزود: در سیاست داخلی شاهد هستیم که وحدت و انسجام داخلی تقویت شده و دولت در صدد است که از همه جناح‌ها با محوریت اعتدال، تجربه و عقلانیت استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت مطلوب کشور را مدیون هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و همکاری مردم دانست و گفت: یکی از نکات مورد تاکید رئیس جمهور اطاعت از مقام معظم رهبری است و دکتر روحانی همچنین نسبت به تقویت هرچه بیشتر ارتباط و رایزنی با روحانیت نیز تاکید دارد.

رحمانی‌فضلی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت قم اشاره کردو یادآور شد: این استان از نظر امنیتی در درجه بسیار بالایی قرار دارد و این مسئله با وجود اتباع خارجی در قم و رشد چشمگیر جمعیت محقق شده است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص کنترل مواد مخدر بیان کرد: قم باید به عنوان استانی پاک مطرح شده و در این خصوص قول‌هایی برای همکاری و حمایت دادیم.

وزیر کشور دغدغه‌های فرهنگی آیت‌الله حسینی‌بوشهری را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: مسئله فرهنگ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و نباید به عفاف و حجاب محدود شود.

وی از آمادگی دولت برای کمک به مرکز خدمات حوزه علمیه خبر داد و گفت: در این خصوص جلساتی برگزاری شده و دولت در حد توان اعلام آمادگی کرده است.

انتهای پیام/2258/ی30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها