امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106325
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۶
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رودهن، حمیدرضا مشهدی‌عباسی دوشنبه‏‌شب در دیدار مسئولان شهرستان دماوند و بخش رودهن با روستائیان بخش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رودهن، حمیدرضا مشهدی‌عباسی دوشنبه‏‌شب در دیدار مسئولان شهرستان دماوند و بخش رودهن با روستائیان بخش رودهن در جمع اهالی روستای چناران با اشاره به حوادث اخیر منطقه اظهار کرد: اگر امروز گرگ‏‌صفتان به جمهوری اسلامی حمله نمی‌کنند، به خاطر دلاوری‌ها و رشادت‌های شهدای هشت سال جنگ تحمیلی است. 

وی ادامه داد: برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی صدها هزار شهید جان خود را فدا کردند تا امروز این نظام با قدرت در جهان پیش‏تازی کند.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی طرح‌های مختلفی را برای نابودی آن طراحی کردند، گفت: قطعا از فتنه‏‌انگیزی‌هایی که انجام می‌‌دهند خودشان نیز آسیب می‌بینند اما هیچ‌ وقت از ضربه زدن به اسلام دریغ نمی‌کنند.

مشهدی‌عباسی با بیان اینکه داعش بدترین جنایت را به نام پیامبر (ص) انجام داده و می‌دهد، تصریح کرد: داعش یکی از طرح‌های رژیم صهیونیستی و آمریکاست که قصد لطمه زدن به اسلام را دارد و آن‏ها می‌‌خواهند نشان دهند که اسلام یک دین تروریستی خشن است.

وی با بیان اینکه باید وحدت و هم‌دلی را سرلوحه کار خود قرار دهیم، بیان کرد: اگر در دهه 60 تکنولوژی کنونی وجود داشت و جنایات‌هایی که دشمنان در کردستان صورت دادند و سر بسیاری از پاسداران انقلاب اسلامی را قطع کردند، به ثبت می‌رسید مشاهده می‌کردیم که آن‌ها چه جنایت‌هایی را مرتکب شدند.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس تأکید کرد: خاطرات شهدا و تحمل خانواده‌ شهدا باید مرور شود و برای خدمت‌گزاری بیشتر به آنها باید تلاش کنیم و ادامه‏‌دهنده راه شهدای جنگ تحمیلی باشیم.

مشهدی‌عباسی ادامه داد: اکنون باید بدانیم که چه زحماتی برای حفظ این انقلاب کشیده شده و امنیت کنونی حاصل دستاورد چه کسانی است؛ امیدواریم دولت یازدهم در ادامه کار موفق باشد و با تلاش‌‌های مضاعف خود در راستای خدمت به مردم گام بردارد.

وی تصریح کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری باید عزم ملی و مدیریت جهادی سرلوحه کار قرار گیرد و همه با یکپارچگی برای حفظ و موفقیت این انقلاب اسلامی کوشش کنیم.

انتهای پیام/67015/ی30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها