امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106329
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 30
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به نقش محوری

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به نقش محوری ایران در حمایت از مردم غزه گفت: رژیم صهیونیستی به هیچ یک از قوانین و مقررات بین‌المللی پایبند نیست و همچنان به جنایات خود در غزه ادامه می‌دهد.

وی افزود: همگان شاهد هستند که به دلیل لجاجت‌های رژیم صهیونیستی مذاکرات آتش بس نیز به نتیجه نرسید و صهیونیست‌ها بار دیگر حملات خود به غزه را از سر گرفتند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در شرایطی که مردم غزه در محاصره رژیم صهیونیستی قرار دارد همه ملل آزاده دنیا بالاخص ملت‌های مسلمان وظیفه دارند تا به حمایت از ساکنان این منطقه بپردازند.

نقوی حسینی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به حمایت از مردم غزه خواهد پرداخت تا مردم غزه حداقل بتوانند از خود دفاع کنند.

وی در پایان گفت: مقاومت مردم غزه در مقابل حملات رژیم صهیونیستی می‌تواند برای کشورهای اسلامی  درسی باشد تا به این رژیم اجازه ندهند که اهداف خود را محقق کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار