امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106335
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 16
عبدالحمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ما در یک جامعه فرهنگی با یک‌سری ارزش‌ها و اعتقادات زندگی می‌کنیم که حفظ این ارزش‌ها و اعتقادات ...

عبدالحمید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ما در یک جامعه فرهنگی با یک‌سری ارزش‌ها و اعتقادات زندگی می‌کنیم که حفظ این ارزش‌ها و اعتقادات باید محترم باشد بالاخص ارزش‌ها و اعتقاداتی که در جامعه جنبه قانونی هم پیدا کرده است.

وی ادامه داد: اصل حفظ کرامت و شخصیت زنان در جامعه و به خصوص در محیط کار یک اصل بسیار مهم و پذیرفته شده است و یک اصل انسانی و ارزش انسانی و اعتقادی است.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: تمام کسانیکه در نهادها و سازمان‌ها مسئولیت دارند باید به این موضوع پایبند باشند و پایبندی خود را نیز نشان دهند.

احمدی ادامه داد: ما یک بحث قانونی داریم در حوزه عفاف و حجاب که متأسفانه به این بحث قانونی توسط دستگاه‌ها کم توجهی شده است و اگر وظایف و مسؤلیت‌هایی که شورای فرهنگ عمومی به دستگاه‌ها در خصوص عفاف و حجاب محول کرده است به خوبی انجام شود جایگاه زنان در جامعه حفظ و ارتقا پیدا می‌کند و نباید تفکرات سیاسی در این حوزه ورود پیدا کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها